Zapaśnicze mistrzostwa Polski w Gomulinie

Rysunek dwóch zapaśników

Wszystkich sympatyków zapasów zapraszamy na Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w zapasach w stylu klasycznym w Gomulinie, które są jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy Młodzików U-15. Ze względu na pandemię zawody odbędą się BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI, ale relację ON-LINE oraz wyniki walk na żywo przeprowadzi Sport Zona (początek transmisji w sobotę o godzinie 9:00).
https://sportzona.pl/app/events/view/wrestling/3074

Rysunek dwóch zapaśników i napis Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych Gomulin 7-8.05.2021; informacje jak w treściTermin zwodów – mimo pandemii – nie mógł być odroczony, ponieważ mistrzostwa są jednocześnie eliminacjami do mistrzostw Europy, które odbędą się pod koniec maja. Żeby młodzi zapaśnicy mogli wziąć w nich udział, trzeba wyłonić tych najlepszych, a to stanie się właśnie 8 maja w Gomulinie.
Organizatorami Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych w zapasach w stylu klasycznym są: LUKS Athletic Wola Krzysztoporska, Polski Związek Zapaśniczy, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a współorganizatorami: Gmina Wola Krzysztoporska, Łódzki Związek Zapaśniczy, Szkoła Podstawowa w Gomulinie i Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej.