Zrób prezentację o drodze do niepodległości

Grupa oficerów legionowych (domena publiczna)
Grupa oficerów legionowych (domena publiczna)

Szkoła Podstawowa w Krzyżanowie zachęca do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie na prezentację mulimedialną „Droga do Niepodległości 11 listopada”. Konkurs objął patronatem wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek.

– Naszym celem jest przygotowanie młodzieży do aktywnego udziału w obchodach Święta Odzyskania Niepodległości i pogłębienie wiedzy na temat historii Polski – mówi Edyta Michalak, nauczyciel historii w SP Krzyżanów.
Adresatami konkursu są uczniowie klas IV-VIII szkół z terenu gminy Wola Krzysztoporska, a uczestnictwo w nim polega na stworzeniu na podstawie zebranych materiałów prezentacji multimedialnej ukazującej „Drogę do Niepodległości 11 listopada ” i dostarczeniu pracy w nieprzekraczalnym terminie do 19.11.2021 r. do organizatora konkursu SP w Krzyżanowie na adres drogadoniepodleg.spkrzyzanow@interia.eu wraz z podpisaną przez rodziców zgodą na udział w konkursie (skan – przesłany e-mailem, oryginał – dostarczony przez nauczyciela będącego członkiem Komisji Konkursowej z danej szkoły).

Szczegółowe warunki udziału w konkursie w załączonym regulaminie!