Posprzątali las w Sepnej i Kamiennej

Duża grupa osób, która brała udział w sprzątaniu lasu

Miłośnicy czystych lasów – Leszy Wola Krzysztoporska i przyjaciele – posprzątali kolejny fragment naszego zielonego zasobu. Wzdłuż drogi na Kamienną zebrano około 4 m sześc. śmieci.

Tym razem podczas Lesznej Niedzieli (6 czerwca) w lesie w Sepnej dopisało wszystko – i przepiękna pogoda, i wolontariusze. – Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wsparły nas w tym dniu – mówią organizatorzy. – Koordynatorem akcji był Karol Kulik, ale podziękowania należą się także KGW Radziątków, które współtworzyło dzisiejszą akcję (Monika Czarczyńska, Nina Kupisz – dziękujemy za pyszności i napoje!), mieszkańcom pobliskich miejscowości – Kamienna, Bogdanów, Radziątków, OSP Bogdanów, a także Rafałowi Zambrowiczowi i Arturowi Jędrzejczykowi za pomoc w przygotowaniu wydarzenia. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i za tak liczną obecność. Gratulujemy szczególnie dzieciom, które otrzymały dyplomy Eko-aspiranta – dodają organizatorzy.
Warto podkreślić, że zebranych zostało około 4 m sześc. śmieci, a ich odbiorem zajmie się Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej.
Fot. Anna Wiktorowicz