Spotkanie z sołtysami

solt_1214_3cW dniu 18.12.2014 r. W Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbyło się spotkanie władz wykonawczych gminy Wola Krzysztoporska z sołtysami. Cykliczne spotkania służą wzajemnemu przekazywaniu informacji o potrzebach pojawiających się w sołectwach i planowanych działaniach Gminy. Spotkanie miało wyjątkowy charakter z kilku powodów. Było to pierwsze takie spotkanie po wyborach samorządowych. Sołtysi pogratulowali więc Wójtowi  Romanowi Drozdkowi i Przewodniczącej Rady Gminy Marii Głowackiej ponownego objęcia funkcji.solt_1214_2b

Podczas spotkania sołtysi podziękowali kwiatami za wieloletnią i miłą współpracę Teresie Ulcyfer, pracownikowi Urzędu Gminy odpowiadającemu za organizowanie wzajemnej współpracy władz z sołtysami. Pani Teresa po 38 latach pracy w Urzędzie Gminy odchodzi na emeryturę. Chwila więc była wzruszająca. Nie zabrakło wspomnień i refleksji.

Spotkanie było ostatnim spotkaniem w roku 2014. Skończyło się wzajemnymi życzeniami wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.