Jak zdobyć fundusze na termomodernizację, remonty i OZE?

plakat - zaproszenie na szkolenie

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w bezpłatnym stacjonarnym spotkaniu informacyjnym pn. „Dofinansowanie na termomodernizacje, remonty oraz OZE dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych”. Celem spotkania jest omówienie wsparcia w zakresie termomodernizacji, remontów oraz przedsięwzięć związanych z odnawialnymi źródłami energii, w ramach programu TERMO oraz programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

plakat - zaproszenie na szkolenieNajbliższe spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2024 r. w godzinach 10:00 – 12:00 (rekrutacja do 22.04.2024) w sali konferencyjnej Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym organizatorzy proszą o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją na stronie:
https://funduszeue.lodzkie.pl/events/stacjonarne-spotkanie-informacyjne-dotyczace-dofinansowania-na-termomodernizacje-remonty
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w spotkaniu.

Program:
– Wprowadzenie do spotkania.
– Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
– Wsparcie w zakresie termomodernizacji w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.
– Program TERMO – dofinansowanie na termomodernizacje, remonty i instalacje OZE dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych: premia termomodernizacyjna z opcją grantu termomodernizacyjnego; premia remontowa; grant OZE.
– Pytania i odpowiedzi – panel z udziałem przedstawicieli Banku Gospodarstwa Krajowego.