Powitanie wakacji z GOK

Uczestnicy rajdu nordic walking

Turniej siatkarski, rajd nordic walking, zawody wędkarskie, turnieje i zabawy – piknik rodzinny pn. „Powitanie wakacji” zapisze się już na stałe w kalendarzu imprez organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej.

Już w pierwszym dniu tj. 18 czerwca mieszkańcy naszej gminy mogli spróbować swoich sił w turnieju piłki siatkowej na orliku w Woli Krzysztoporskiej. Dzień drugi imprezy rozpoczęły zawody wędkarskie na stawach w Wygodzie. Był też rajd nordic walking, a całość zakończyła wspaniała zabawa wszystkich uczestników pikniku. Nie zabrakło tańców, baniek mydlanych, konkursów plastycznych i sportowych. Największym zainteresowaniem jednak cieszył się dmuchany zamek.
– Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych grillowanych kiełbasek. Uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę! – mówi Joanna Filipek z Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Organizatorami pikniku rodzinnego byli: Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Koło PZW nr 35 i Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej.

Fot. GOK Wola Krzysztoporska