Gdzie się dowiesz o funduszach europejskich?

Gdzie na terenie województwa można się dowiedzieć o funduszach unijnych? Z jakich środków warto skorzystać? Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego rozpoczął kampanię informacyjno-promocyjną RPO WŁ na lata 2014-2020.

PlakatOd marca br. Wydział Komunikacji Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego rozpoczął kampanię informacyjno-promocyjną RPO WŁ na lata 2014-2020. Zaprasza jednocześnie do śledzenia kanałów kampanii w Internecie.
Facebook:
Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w naszej komunikacji za pośrednictwem serwisu baner_240_400Facebook. Na profilu „Zmieniamy Łódzkie” (www.facebook.com/MapaProjektowLodzkiego) będziemy nie tylko informować, ale również bawić użytkowników za pomocą gier i konkursów.
Blog
Jednym z głównych mediów kampanii internetowej będzie blog (http://www.rpo.lodzkie.pl/blog), na którym w przyjazny dla użytkowników sposób będziemy tłumaczyć zawiłości Funduszy Europejskich.
Komunikacja będzie wspierana również profilami na LinkedIn:
oraz na YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCJvtzYjKGdPrjjtSYoyIfPg
Zachęcamy również do zapisania się do naszego e-biuletynu (formularz będzie dostępny na nowej stronie www.rpo.lodzkie.pl). Subskrybenci otrzymają dostęp do unikalnych materiałów.